Pronet Güvenlik Hizmetleri Ltd Şti.Kadıköy 1

Firma No
6093C9A4F3
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Eğitim Mah. Poyraz Sok. Sadıkoğlu 1 İş Merkezi K:1 No:19 Hasanpaşa Kadıköy İstanbul
Telefon
02124674981
Web Site
pronet.com.tr
E-Posta
kadikoy@pronet.com.tr
Görüntülenme
15421
Navigasyon
Yol Tarifi

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02124674981 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres ya da e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Mükemmel ve kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla faydalanmak için işletmemizle irtibata geçin.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak bizler konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba sarf etmekteyiz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; size en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

İşletmemizi ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Pronet Güvenlik Hizmetleri Ltd Şti.Kadıköy 1 olarak hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizler ile iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ve müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı