Prestij Gümüş Kroşeta

Firma No
511CF1AB15
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
M.Nesih Özmen Mah.Kalender Sok. Alp Ishani No:19 Kat:1
Telefon
212504167879
Web Site
prestijkroseta.net
E-Posta
info@prestijkroseta.net
Görüntülenme
13445
Navigasyon
Yol Tarifi
YILLARIN TECRÜBESİ PRESTİJ GÜMÜŞ KROŞETA 1990´LI YILLARIN BAŞLARINDAN BU YANA EDİNMİŞ OLDUĞUMUZ TECRÜBELERİMİZ VE SON TEKNOLOJİ MAKİNA PARKURUMUZLA TECRÜBELERİMİZ VE SON TEKNOLOJİ MAKİNA PARKURUMUZLA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN SİPARİŞLERİNİZİ ALMANIZDA KOLAYLIK SAĞLAMA ADINA ÜSTÜMÜZE DÜŞEN GÖREVİ KENDİMİZE İLKE EDİNDİK... TEKSTİL İMALATI VE İHRACATI YAPAN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN SUNDUĞUMUZ BU KATOLOGDA SPECİAL DİKİŞLERİMİZİ SİZE EN İYİ FİYATA EN KISA ZAMANDA KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN SUNMAYA KENDİMİZE HEDEF BELİRLEDİK... ÜST DÜZEY İHRACAT YAPAN MÜMESSİL FİRMALARIMIZA EN HIZLI HİZMET... SÜS DİKİŞİ YENİLİKLERİNDE RAKİP FİRMALARA ÖNCÜLÜK YAPAN BEYİN FIRTINASI ESTİREN USTA KADROSU SÜS DİKİŞİ VE AKSESUARLARINDA LOKOMOTİF FİRMA OLMAMIZIN DEVAMLILIĞINI SAĞLAYACAK DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ...  

Sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için yorumları da inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşteriler için oldukça önemlidir.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili tüm bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; sizlere en mükemmel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 212504167879 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak biz alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ve konum bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlarla faydalanmak için lütfen bizler ile iletişim kurun.

Prestij Gümüş Kroşeta , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı