Poşetsan Ambalaj

Firma No
FCFC864EDD
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Akçam Caddesi No: 28 34330 - 4. Levent - Istanbul / TÜRKİYE
Telefon
02122828050
Yetkili
Sn.Yetkili
Web Site
posetsan.com
E-Posta
hasandemir@posetsan.com
Görüntülenme
13991
Navigasyon
Yol Tarifi
Poşetsan 1980 yılında kağıttan mamül un ve çay poşetleri üreterek ambalaj sektörüne giren Poşetsan üretimdeki kullandığı teknoloji ve ölçekleri bakımından dünya standartlarında bir firmadır. Kaliteli ve yenilikçi üretim anlayışını benimseyerek müşteri ihtiyaçlarını doğru ve etkin çözümler üreterek cevaplamayı kendine ilke edinmiştir. 22.500 m2 açık, 16.000 m2 kapalı fabrikası ve ortalama 200 çalışanı ile yalnız Türkiye´ye değil tüm dünyaya ürünlerini ve hizmetlerini sunar hale gelmiştir. Poşetsan müşterilerin ihtiyaçlarına özel ambalaj malzemeleri üretimi yapan bir işletmedir. Gerçekleştirdiğimiz her iş bir proje niteliğindedir. Poşetsan mühendisleri, teknik elemanları ve idari kadrosuyla 33 yıllık birikim ve deneyime sahip olup, bu yıllar içerisinde sektörde yaşanan tüm gelişmelere tanık olarak gerekli katkıları sağlamıştır. Poşetsan Türkiye ve dünyadaki gelişmelere paralel olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ´farklı ihtiyaçlara, farklı çözümler´ sunarak standartlarını sürekli yükselterek hizmet vermiştir. Müşteri odaklı çalışmak, insana ve çevreye saygıyı birincil ilke kabul etmek Poşetsan´ın kurumsal stratejisidir. Varoluş nedeni Kaliteden taviz vermeden inovasyon çalışmalarını sürdürmek, iş ortaklarına sağlıklı, katma değer yaratan ve ekonomik anlamda rekabetçi ambalaj çözümleri sunmak, geliştirmek. Misyon: Değer katan, rekabetçi, inovatif ve yüksek kalite çözümleri sunarak fark yaratmak ,ambalaj üretimine sadık kalmak ve değer yaratmak. Vizyon: Dünyadaki yenilikçi ambalaj çözümlerini takip etmek ve üretmek suretiyle sektöründe öncü olmak ve bu konudaki iddiamızı sürdürmek. Poşetsan olarak uluslararası pazarda kalitesi, hizmeti ve farklı ihtiyaçlara rekabetçi çözüm önerileriyle bilinen ve tercih edilen marka varlığını sürdürmek. Gelecek hedefleri Şirket bünyesinde oluşan fonları ve konjonktürel fırsatları şimdiye kadar olduğu gibi gelecekte de yeni fizikî yatırımlar için kullanarak, kriz ve konjonktürel düşüş dönemlerinde de dayanıklı olmak. Yenilikçi ambalaj çözümlerini takip etmek ve üretmek suretiyle uluslararası ölçüde öncü olmak ve bu konudaki iddamızı sürdürmek. Poşetsan?ı ve sıvı paketleme ambalajlarında ? Sunpack?i uluslararası pazarda bilinen ve tercih edilen marka haline getirmek. İlkeleri Sürekli inovasyon Uzun soluklu iş ortaklığı Sadakat ve samimiyet Çevreye ve insana saygı.  

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Ayrıca alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak biz konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Mükemmel ve kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02122828050 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ve harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Poşetsan Ambalaj olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı