Polimar Kimya İnşaat San. ve Tic. A.Ş.

Firma No
B81ADE1028
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Postahane Mahallesi Manastır Yolu Caddesi Kerem Sokak No:2 Daire:2 34940 Tuzla İstanbul
Telefon
02163951414
Web Site
polimar.com.tr
E-Posta
info@polimar.com.tr
Görüntülenme
14343
Navigasyon
Yol Tarifi
Polimar Kimya İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, son yıllardaki AR-GE faaliyetlerinin önemli bir kısmını çok iyi bir mühendislik polimeri olan ve günlük yaşamda sınırsız kullanım alanı bulan poliüretanlara ayırmıştır. Günümüzde üretim tekniklerinin gelişmesine paralel olarak ürün çeşitliliği de artmaktadır. Çoğu durumda standart ürün listeleri bu çeşitlilikten dolayı talepleri karşılıyamamaktadır. Müşteri beklentilerinin istenen kalite standartları dahilinde ve zamanında karşılanması üretici firmaların kendi oluşturdukları ´KNOW-HOW´ ve teknolojilere çok bağlıdır. POLİMAR Kimya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak iş ortaklarımızdan gelecek talepleri kendi ´KNOW-HOW´ımızı kullanarak; en kısa zamanda ve en iyi şekilde karşılama olanağımızın olduğunu bildirmek isteriz. Laboratuvarlarımız, AR-GE faaliyetlerini desteklemek ve ürün kalite performansını ölçülebilir kılmak için laboratuar ekipmanı ve techizat olarak iyi bir donanıma sahiptir. Çekme Gerilimi Cihazı, QUV-LAB Yaşlandırma Cihazı, Isısal Yaşlandırma Fırını, Sertlik Ölçüm Cihazı, Gloss-Metre, Kaplama Kalınlık Ölçüm Cihazı, Yapışma Gücü Ölçüm Cihazı (Elcometer) bu donanımlardan bazılarıdır.  

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de önemlidir.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02163951414 Ayrıca sayfada bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlarla faydalanmak için işletmemizle iletişime geçiniz.

Polimar Kimya İnşaat San. ve Tic. A.Ş. , hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Bizleri ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak bizler sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

İşletmemizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı