Pnösan Pnömatik & Hidrolik & Buhar Tek. Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firma No
CB70A11C8D
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Cemaliye Mahallesi Şekerci Sok. No:18 Çorlu TEKİRDAĞ
Telefon
02826548413
Web Site
pnosan.com
E-Posta
bilgi@pnosan.com
Görüntülenme
12472
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız şahıs firması olarak 1994 yılında Pnömatik-Hidrolik malzeme satışı ve endüstriyel danışmanlık hizmeti vermek amacı ile Çorlu-Tekirdağ?da kurulmuştur. Siz değerli müşterilerimizin desteği ve duyduğu güven ile, 2002 yılından bu yana firmamız, limited şirketi olarak sizlere hizmet vermektedir. Firmamız, 1.000 m2 lik merkez mağazası ve 1.500 m² lik deposu ile güçlü stok, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla, sizlerin güvenine layık olma amacı ve bilinci ile çalışmalarını sürdürmektedir.  

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02826548413 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak biz konusunda tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba sarf etmekteyiz.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Pnösan Pnömatik & Hidrolik & Buhar Tek. Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak biz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ve konum bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen firmamız ile irtibat kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı