Pms Alüminyum

Firma No
30DC202E55
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sardunya 2. Sokak No: 4 BURSA /TÜRKİYE
Telefon
02242610287
Yetkili
Merve ÖNSEVER
Web Site
pmsaluminyum.com
E-Posta
merveonsever@pmsaluminyum.com
Görüntülenme
13535
Navigasyon
Yol Tarifi
1982Çabam A.Ş. Konya Levha ve Disk üretimi. 1988PMS A.Ş.´nin ekstrüzyon tesisinin 1.250 ton kapasiteli 1.Pres ile Bursa´da faaliyete geçmesi. 19952.000 ton kapasiteli 2.Pres´in faaliyete geçmesi ile birlikte üretim kapasitesi %100 arttırıldı. 1997Almanya Essen Alüminyum Fuarına katılım ve ihracatın başlaması. 1998´3.500 tonluk 3.Presin faaliyete geçmesi ile birlikte max. 400 mm kesitli profil üretimi sağlanmış ve üretim kapasitesi %60 arttırılmıştır.´ 2002İşleme Merkezi faaliyete geçti. 2002ISO 9001 : 2000 Sertifikası alındı. 2003Yıllık alüminyum üretimi 10.000 tona ulaştı. Bu rakamın %85´lik kısmı ihracatı oluşturmaktadır. 20042.500 ton kapasiteli 4.Pres faaliyete geçti. Üretim kapasitesi 15.000 tona çıkartıldı 2004 Yıllık 8.000 ton kapasiteli yeni elektrostatik toz boya tesisimiz devreye girdi. 2005PMS A.Ş. Haddeleme Tesisi yatırımına start verildi. 2006´Yılda 15.000 ton Alüminyum Profil üreten firmamız , toplam 36.000 m2´lik alanda 2006 Eylül ayında 35.000 tonluk kapasite ile 0,20 - 3,00 mm kalınlığında , max. 1.600 mm genişliğinde levha üretimine de başlamıştır.´ 2007ISO 9001 : 2008 geçişi sağlandı 2009CE Belgesi alındı 2009´5754 Alüminyum Alaşımlı Çetalı Levha Üretim Çalışmaları´´ konulu projemiz TÜBİTAK tarafınca desteklenmesi uygun bulunmuştur. 2010Alüminyum Kaynaklı imalat konusunda Alüminyum Kaynak Robotu(MIG) ve Manuel Kaynak (MIG ve TIG) makinaları alımı gerçekleştirildi.Kaynaklı imalat belgelendirmesi konusunda GSI-SLV firmasına başvuru yapıldı.EN ISO 3834 ve DIN 4113(Class B) belgelerinin alımı konusunda belgelendirme hazırlıkları devam etmektedir.  

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bilgilere web sitemizden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02242610287 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; size en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Pms Alüminyum olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak bizler ile irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar veya müşteriler için önemlidir.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ya da konum bilgimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilmek için işletmemiz ile iletişime geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı