Plato Mermer (Merkez)

Firma No
D720D4D75A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
ADİL MAH. DEMOKRASİ CAD. NO.19 34935 Sultanbeyli Istanbul
Telefon
02165920111
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
platomarble.com
E-Posta
info@platomarble.com
Görüntülenme
12421
Navigasyon
Yol Tarifi
Plato Mermer 2002 yılında doğal taş ihracat ithalat üretim , danışmanlık , proje uygulama ve tedarik işleri gerçekleştirmek üzere kuruldu. Mermer blok ihracatında yakaladığı başarı ile Türk Mermerciliği ? ne önemli katkıları olmuş ve sırası ile yatırımlarını Ocak İşletmeciliği, Plaka-Ebatlı Granit İthalatı ve Toptancılığı ve Proje Uygulama şeklinde başarı ile gerçekleştirmiştir. İthal ettiği ve ürettiği Granit ve Mermer Ürünlerini Plaka ve Ebatlı ürün olarak, İstanbul ve Ankara da ki Doğal taş Plaka Satış Depolarından başta atölyeler olmak üzere, doğal taş uygulama firmalarına ,mimari firmalara, yapı-inşaat firmalarına ve projelerine sunmaktadır. Hem miktar, hem de çeşitlilik olarak müşteri memnuniyetine, malzeme devamlılığına, uygun fiyata önem vermektedir. İstanbul ve Ankara da ki satış depolarında ortalama 60,000m2 değişik renk cins ve ebatlarda malzeme stoğunu sürekli bulundurmakta ve her türlü taşın devamını müşterilerine sağlamaktadır. Pazar araştırmasını çok iyi yaparak her türlü yeni malzemeyi de müşterilerin beğenisine sunmaktadır.  

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02165920111 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Plato Mermer (Merkez) olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirmektedir.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak biz alanında değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Profesyonel veya en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen iletişime geçiniz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için yorumları da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Alacağınız hizmetle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Firmamızı ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ve konum bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı