Plato Mermer (Depo)

Firma No
74733994F0
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yuva Mah.3707 Sok. No.130 Yeni Mahalle - Ankara
Telefon
03123960331
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
platomarble.com
E-Posta
plato@platomarble.com
Görüntülenme
12495
Navigasyon
Yol Tarifi
Plato Mermer 2002 yılında doğal taş ihracat ithalat üretim , danışmanlık , proje uygulama ve tedarik işleri gerçekleştirmek üzere kuruldu. Mermer blok ihracatında yakaladığı başarı ile Türk Mermerciliği ? ne önemli katkıları olmuş ve sırası ile yatırımlarını Ocak İşletmeciliği, Plaka-Ebatlı Granit İthalatı ve Toptancılığı ve Proje Uygulama şeklinde başarı ile gerçekleştirmiştir. İthal ettiği ve ürettiği Granit ve Mermer Ürünlerini Plaka ve Ebatlı ürün olarak, İstanbul ve Ankara da ki Doğal taş Plaka Satış Depolarından başta atölyeler olmak üzere, doğal taş uygulama firmalarına ,mimari firmalara, yapı-inşaat firmalarına ve projelerine sunmaktadır. Hem miktar, hem de çeşitlilik olarak müşteri memnuniyetine, malzeme devamlılığına, uygun fiyata önem vermektedir. İstanbul ve Ankara da ki satış depolarında ortalama 60,000m2 değişik renk cins ve ebatlarda malzeme stoğunu sürekli bulundurmakta ve her türlü taşın devamını müşterilerine sağlamaktadır. Pazar araştırmasını çok iyi yaparak her türlü yeni malzemeyi de müşterilerin beğenisine sunmaktadır.  

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalanmak için işletmemiz ile irtibat kurun.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bilgilere bu sayfadan kolayca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizi ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ya da konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Plato Mermer (Depo) olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Sahip olduğunuz ya da alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için çok önemlidir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en kısa sürede çözmeyi hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 03123960331 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı