Platin Ambalaj Tasarım Pazarlama

Firma No
12D240B150
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Bağdat Cd Kuzey Apt. No:163 D:9, Fenerbahçe/İstanbul
Telefon
02163026191
Web Site
platinambalaj.com
Görüntülenme
14512
Navigasyon
Yol Tarifi
Platin Ambalaj, 1997 yılında, gıda ve içecek sektörlerinin özel ambalaj ihtiyaçlarına cevap vermek için kuruldu. Bugüne kadar sayısız ambalaj geliştirme projesinde, her aşamada, yer aldı. Platin Ambalaj, müşteri ve sektör ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için Avrupa?da konusunda yenilikçi ve lider üreticilerle yaptığı iş ortaklıklarıyla, müşterilerinin rekabet gücüne katkıda bulunmaya devam etmektedir. Yüksek ürün ve hizmet kalitesiyle, deneyimli satış kadrosuyla, zeytinyağı, şarap, alkollü içkiler, kişisel bakım ve diğer birçok sektörde öncü üreticilerin tercih ettiği tedarikçi konumundadır. Platin Ambalaj?ı konusunda lider duruma getiren müşteri ihtiyaçlarına verdiği önem, teknik bilgi donanımı ile satış öncesi ve sonrasında müşterilerine verdiği destek, kuvvetli lojistik altyapı, pazardaki yenilikleri yakından takip eden ve bu yenilikleri müşterileri ile paylaşan mükemmeliyetçi hizmet anlayışıdır.  

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02163026191 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de önemlidir.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Platin Ambalaj Tasarım Pazarlama olarak hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanmak için işletmemiz ile iletişime geçin.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ek olarak konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak biz sektöründe öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer alıyor. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı