Planet Yangın Söndürme Sistemleri

Firma No
19A1D8C5B3
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
kitelli Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Bulvarı 14. Cad. İsteks İst.Dok.San.Sit. C5 Blok No: 1 Başakşehir/İstanbul
Telefon
02124854658
Web Site
planetyangin.com.tr
Görüntülenme
14131
Navigasyon
Yol Tarifi
Tedarikçiler ve müşteriler ile karşılıklı güven temelinde kurulan ilişkiler sayesinde stoklarındaki ürün yelpazesini genişletmiş, sektörde uzman bir firma olduğunu kanıtlamıştır.Planet Yangın, faaliyetlerini sürdürmekle kalmamış, faaliyet alanlarını genişletmiştir. Kalite Politikası Planet Yangın, müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde tespit etmek, müşteri ihtiyaçlarına yönelik en doğru ve en iyi çözümü müşteriye sunmak, müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak ve sunulan kaliteli hizmetlerin tutarlılığını garanti altına almak amacındadır. Misyonu Müşterilerine zamanında, rekâbetçi fiyatlardan mümkün olan en üst düzeyde bir hizmet kalitesi ile malzeme temin etmek, Proje ve ürün tasarımcılarına işlerini kolaylaştıracak, verimliliklerini arttıracak destek vermek, Teknolojik gelişmelerin en önünde durarak bu gelişmelerden müşterilerinin yararına bilgi yaymak, Projelerde hizmet alan ve verenleri buluşturmak, danışmanlık ve eşgüdüm hizmetleriyle, genel ekonomiye ve teknolojik üretim alanına katkıda bulunmak, Temiz ve duyarlı işyerleri ve çevre yaratarak çalışanlarının mutluluğunu temin etmek, Sürekli büyüme ile çalışanlarına gelişme prespektifi vermek, müşterilerine sürekli verimlilik artışı temin etmek. Vizyonu Müşteri memnuniyetini, karşılıklı ilişkilerde güveni sağlamak ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve ekonomik ürünlerle yangın malzemelerini ihtiyaçlarınızı en mükemmel şekilde karşılamayı ilke edinen Planet Yangın disiplinli, teknik açıdan profosyonel ve güleryüzlü personeli ile daima en iyi hizmet anlayışıyla çalışmak ve Yangın sektöründe hizmet veren firmalar arasında güven duyulan lider bir firma olmak.  

Planet Yangın Söndürme Sistemleri , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; size en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02124854658 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres ve e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlar ile faydalanmak için lütfen firmamızla irtibata geçin.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres veya konum bilgimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere bu sayfadan kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Aldığınız veya alacağınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için çok önemlidir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeyi hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı