PETMA Mermer Doğal Taş ve Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Firma No
899698D15A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Filistin Caddesi No.16 G.O.P 06700 Ankara / Türkiye
Telefon
03124466767
Web Site
petma.com.tr
E-Posta
info@petma.com.tr
Görüntülenme
12064
Navigasyon
Yol Tarifi
Petma Mermer, Doğal Taş ve Madencilik Sanayi ve Limited Şirketi, Pet Holding bünyesinde 1987 yılında kurulmuştur. 2010 yılında Tokat ilinde bulunan Petma Mermer Ocağı?nda Turnalit adı verilen mermer bloklar çıkarılmaya başlanmıştır. Daha sonra 2012 yılında Mersin, Mut?da bulunan açık bej mermer ocağı satın alınıp, işletilmeye ve Petma Bej bloklar ihraç edilmeye başlanmıştır. Petma olarak, Türkiye?nin en büyük zenginliklerinden ve ihracat kalemlerinden biri olan mermercilik ve doğal taş sektörünün ciddi, dürüst ve güvenilir firmalarından biri olmak için çalışıyoruz. Dünyanın pek çok farklı bölgesinde çalışmış ve uluslararası yüzlerce ortaklık kurmuş 40 yıllık Pet Holding kültürümüz ile ilke ve değerlerimizden asla taviz vermeden; ülkemiz, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için kazanç ve getiri sağlıyoruz. Türkiye?de ve dünyada adını özellikle petrol arama ve üretimi konusunda duyurmuş olan Pet Holding şirketler grubunun bir parçası olarak, sosyal sorumluluklarımızın daima bilincindeyiz. Özellikle eğitim, sağlık, kültür, sanat ve çevre konularında, çalıştığımız bölgelere sürekli katkılarda bulunmaktayız.  

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 03124466767 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla yararlanmak için firmamız ile iletişime geçiniz.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bütün bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak sektöründe değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba göstermekteyiz.

PETMA Mermer Doğal Taş ve Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak şirketimizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Bizi ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı