Pet Shop 6

Firma No
B90BEC0324
İl
Ankara
İlçe
Çankaya
Sektör
Evcil Hayvan Malzemeleri Mağazası
Adres
Yukarı Bahçelievler, 54. Cadde No:3 D:B, 06490 Çankaya/Ankara
Telefon
(0312) 213 13 32
Görüntülenme
5664
Navigasyon
Yol Tarifi

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak konusunda tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Pet Shop 6 olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Ankara Çankaya ilçesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim kanallarını kullanarak bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

İşletmemizi ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: (0312) 213 13 32 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres ya da e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Aldığınız ya da almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı hızlıca çözüm sunmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlarla faydalanmak için lütfen irtibata geçin.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı