Pet Garden Akvaryum

Firma No
C8AE6A0B33
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İstanbul Yolu 7. Km Necdet Evliyagil Sokak No : 24/C Batıkent - ANKARA / TÜRKİYE
Telefon
03122782440
Web Site
petgarden.com.tr
E-Posta
info@petgarden.com.tr
Görüntülenme
14376
Navigasyon
Yol Tarifi
23 Kasım 1993 tarihinde Pet Garden Akvaryum İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. adıyla ticaret hayatına başlayan firmamız, kurulduğu günden bu yana, alanında uzman ve sayıları sürekli artan personelinin özverili çalışmalarıyla, evcil hayvan ürünleri, kuş ve balık yemleri, kedi-köpek kuru mama ve konserveleriyle, ülkemizdeki pet sektörünün ihtiyaçlarına yönelik doğru ve en etkin çözümleri üretmeyi kendisine görev edinmiştir. 20 yıllık tecrübe sonucunda evcil hayvan malzemelerinin yalnızca ithalat ve satışıyla yetinmeyerek kendi üretimi olan markalarıyla sektöre öncülük eden, takip edilen toptancı bir firma haline gelmiştir.  

Firmamızı ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz veya konum bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlarla yararlanmak için işletmemiz ile iletişime geçiniz.

Pet Garden Akvaryum olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizimle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Sahip olduğunuz veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 03122782440 Ayrıca sayfamızda bulunan adres ve e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetlerle alakalı bütün bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak biz sektöründe değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmaktayız.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı