Pass Reklam Ürünleri Ltd. Şti. / PASS ADV. CO. - Istanbul

Firma No
8E5E9B9D39
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Giyimkent Sitesi B-3 Blok B104 No:5 Esenler İSTANBUL
Telefon
2124385141
Yetkili
Hüseyin Çetin
Web Site
passreklam.com
E-Posta
huseyin@passreklam.com
Görüntülenme
12650
Navigasyon
Yol Tarifi
,Pass Reklam Ürünleri Ltd. Şti. / PASS ADV. CO. - Istanbul,passreklam.com,Hüseyin Çetin,Basın ve Yayın,Basın Yayın Kuruluşları

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ya da konum bilgimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Profesyonel ya da kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla yararlanabilmek için firmamızla irtibata geçin.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere web sitemizden kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak bizler konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla durmadan çalışmaktayız.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Pass Reklam Ürünleri Ltd. Şti. / PASS ADV. CO. - Istanbul , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirecektir.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için irtibat no: 2124385141 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı