partner iletişim ses ışık görüntü sistem kiralama Partner İletişim

Firma No
F7A8EF6DBD
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Girne Cd. Durak Sk. İde Apt. No:9/A Kağıthane - İstanbul
Telefon
0212 321 19 80
Yetkili
Firma Rehberi
Web Site
www.partneriletisim.com
Görüntülenme
12552
Navigasyon
Yol Tarifi
Partner İletişim 2000 yılından beri ses, ışık ve görüntü sistemlerinin gerekli olduğu tüm organizasyonlarda çözüm ortağı olduğumuz firmaların haklı takdirini kazanmıştır. Toplantı, bayi toplantısı, kongre, seminer, lansman, event, fuar standları, kon   ses ışık görüntü toplantı seminer kongre lansman event konser defile organizasyon

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak biz sektöründe tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemizden rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen irtibat kurunuz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

partner iletişim ses ışık görüntü sistem kiralama Partner İletişim olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Sahip olduğunuz ya da alacağınız hizmetlerin hepsi için yorumları da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemlidir.

Bizi ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon no: 0212 321 19 80 Ayrıca sayfamızda bulunan adres ya da e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı