Pardiva Çikolata

Firma No
81865A402E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Telefon
05325172034
Yetkili
Engin Yılmaz
Web Site
pardivacikolata.com
E-Posta
bilgi@pardivacikolata.com
Görüntülenme
13270
Pardiva, özgün ve benzersiz tarzı ile 40 yılı aşkın bir tecrübe ile uzun süredir çikolata ve pasta sektöründe faaliyetini sürdürmektedir. Pardiva Chocolate, internet ortamında kaliteli çikolata gibi bir lezzetin neden yer almadığını düşünerek, büyük bir yatırım ile internetten satış ( e-ticaret ) sektörüne girmiş bulunmaktadır. Pardiva, ürünlerini Türkiye geneline sunarak kısa zamanda kaliteli ve en önemli çikolata markalarından biri olmuştur. Bizim için marka demek kalite ve güven demektir. Pardiva çikolatanın hammaddesi, çikolatada dünyaca ünlü olarak bilinen Belçika?dan getirilmektedir. Lezzetteki bu başarıya ulaşırken Pardiva?nın en önemli özelliği kalite ve damak lezzetine önem vererek hiç bir koşulda kendisinden ödün vermemiş olmasıdır. Pardiva, Türkiye?nin en iyi lüks çikolata butiğini oluşturuyor. Pardiva, müşterileriyle ortak duyguları paylaşma ve bunları çikolata ve pastanın doğasına uygun şekilde yansıtma ilkelerine dayanarak çikolatanın hammaddesini bu nedenle Dünyaca ünlü ülkenden getirmektedir. Teknolojisi ve her şeyden önce ?el yapımı? ruhuyla Pardiva, sektöründe farklılık yaratan bir marka olmuştur. Uzun yıllar yurtdışında deneyim kazanan, çikolatada küresel eğilimleri takip eden ve el yapımı güzelliği ve çikolatanın tadında, kalitesinde zarafet duygusunu ürünlerine yansıtan Pardiva, güncelliğini koruyan bir marka olmayı sürdürmektedir. Pardiva, çikolatadaki tecrübesini gerçekleştirmeye başladığından bugüne global dünyanın başka ülkelerde düzenlenen fuarlara, sergilere katılım yolu ile müşterileriyle ilişkisini iyi tutup müşteri memnuniyetine önem vererek büyüyen markadır. ? Global dünyanın lüks çikolata alanındaki markası Pardiva Çikolata?? Pardiva Çikolata hayranları için vazgeçilmez kılan unsur, lüks çikolatadaki becerisi ve kaliteli handmade chocolate (el yapımı çikolata)?nın tasarımla birleşmesidir. ?Pardiva, demek farklılık demektir? Pardiva demek lüks çikolata demektir.? Pardiva, hayranları muhteşem lüks çikolata lezzetini ve kalitesini internetten sipariş edebilme keyfine varıyor.  

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanmak için firmamızla irtibat kurun.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Bizi ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 05325172034 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Firma olarak sektöründe tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için yorumları da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler veya müşteriler için çok önemlidir.

Alacağınız hizmetlerle ilgili tüm bilgilere web sitemiz üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Pardiva Çikolata olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak bizler ile irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmektedir.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı