Panda Media

Firma No
6952713870
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. Bey Palas İş Merkezi No: 20 Beylikdüzü/İstanbul
Telefon
08502230722
Web Site
webtasarimciyim.com
E-Posta
info@webtasarimciyim.com
Görüntülenme
14739
Navigasyon
Yol Tarifi
Web Tasarımcıyım 2011 yılında kuruldu.Şirketin web geliştirme, web tasarımı ve programlama hizmetleri olarak hizmet veren özel firmadır. Firmanın hedefi her zamankinden daha fazla büyüyen bir pazarda sorunsuz 100% müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Büyük piyasalar müşteri ihtiyaçlarını daha iyi ve daha kolay detaylı bir analiz etmelidir. Aynı zamanda yaratıcılık, kalite ve profesyonelliği gerektirir. Web Tasarımcıyım özel takım ekipleri ile şimdi ve gelecekte şirketin web programlama ve web tasarımı ile yeni çalışanlarını sağlayacaktır. Çalışanlarımız yetenekli ve yaratıcı profesyonel web siteleri ile web uygulamaları üretiminde iyi bir deneyim var. Biz web tasarımı, web geliştirme, web programlama, özelleştirilebilir CMS çözümleri sunabilir özel tema yapabiliriz web hizmetlerimiz ise, özellikle web geliştirmeye hedefleyen, arama motoru optimizasyonu SEO ve bu tür projeler için bakım ve destek gibi hizmetlerini sunuyoruz. Müşterilerimiz her zaman kendini güvende hissederek verimli ve ekonomik bir şekilde, hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Biz en baştan internet üzerinde sizi başarıya ulaştırıyoruz. Biz her zaman müşterilerimizin planları konusundaki projeleri için 7/24 destek sunmaktayız. Eğer Internet üzerinde ürün ve hizmetler için soru yada bizden fikir plan alabilmek için iletişim formu doldurup göndererek ekibimiz en kısa sürede sizi arayacaktır bize hertürlü soruları sorabilirsiniz.  

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak biz sektöründe beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla azami çaba göstermekteyiz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Aldığınız veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlarla yararlanmak için lütfen iletişime geçin.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; müşterilere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 08502230722 Ayrıca sayfada bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Panda Media olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim kanallarını kullanarak şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı