Paktek Paketleme Sistemleri

Firma No
ABB10D5E53
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Küçükyalı İş Merkezi Girne Mah.Irmak Sok. B Blok No:11 Maltepe ? İstanbul ? Türkiye
Telefon
02163668606
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
paktek.com.tr
E-Posta
paktek@paktek.com.tr
Görüntülenme
15318
Navigasyon
Yol Tarifi
Paktek Paketleme Sistemleri Tic. Ltd. Şti. 1996 yılında gıda ve gıda-dışı komple paketleme sistemleri ve çözümleri sunan dünya pazarında lider firmaların Türkiye temsilciliği olarak kurulmuştur. Firmamız kısa sürede, gelişen pazarın ihtiyaçlarına cevap verebilmek için kadrosunu genişleterek, müşterilerinin hertürlü malzeme, makine ve satış sonrası servis destek talebine en iyi şekilde cevap vermeye çalışmıştır. Bu amaçla, senelere dayanan tecrübe ve bilgi birikimini Türk Sanayisinin hizmetine sunan Paktek, konusunda lider ve özenle seçilmiş uluslararası firmalar ile işbirliği ve temsilcilik /distrübütörlük anlaşmalari yaparak, özellikle ileri teknoloji içeren katma değer yaratan hizmet ve ürünleri başarı ile pazara sunmaktadır. İstanbul?da Küçükyalı?da kurulu bulunan firmamiz sarf malzemeleri konusunda ihtiyacınızı derhal karşılayacak stoğa sahiptir ve konusunda yetişmiş satış kadrosu size bir telefon kadar yakındır, misyonumuz müşterilerimize mükemmel ve zamanında servis sağlamaktır. Paketleme makinaları satan çalışma arkadaşlarımız, size herzaman en doğru ve yetkin teknik bilgiyi verecekler ve sizin danışmanınız olarak en iyi kararı vermenizi sağlayacaklardır. Satış sonrası servis ekibimiz, satın almış olduğunuz makinaları hassasiyetle işletmenizde gerekirse yurtdışı ekiplerin desteğinde kuracak ve size eğitim verecektir. Paktek, paketleme konusunda bir referanstır, bizi arayın.  

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; sizlere en mükemmel hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02163668606 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak alanında değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla azami çaba göstermekteyiz.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Paktek Paketleme Sistemleri , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirecektir.

Sahip olduğunuz ya da alacağınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Firmamızı ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres ve konum bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Mükemmel veya en güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile faydalanmak için lütfen firmamız ile iletişime geçin.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı