Pakmak Ambalaj Paketleme Makinaları

Firma No
6699BBD6C3
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
10016 Sokak No:6, Çiğli Atatürk Organize Sanayii Bölgesi, Çiğli
Telefon
02323281051
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
pakmak.com
E-Posta
info@pakmak.com
Görüntülenme
13673
Navigasyon
Yol Tarifi
Pakmak, Türk-Amerikan ortak girişimi ile Endüstriyel Paketleme Sistemleri ve Makinaları sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir şirkettir. Pakmak konusunda dünyadaki lider firmalari Türkiye de temsil eder ve ürünlerini direkt veya bayiileri aracılığı ile satar, teknik destek verir. Amacımız, hızlı bir şekilde büyüyen Türkiye Ekonomisi nin rekabet gücünün ve verimliliğinin artması için sanayicilerimize otomasyonu ve standardizasyonu arttıracak, birim maliyetleri düşürecek, çevre dostu çözümleri sunarak yerinde teknik destek vermektir. 1. Pakmak, temsil ettiği firmaların konularında en iyi üretici olmalarına dikkat eder ve yurt dışı fuarlara katılarak tüm yenilikleri ve son teknolojiyi yakından takip eder ve kendini sürekli yeniler. 2. Son kullanıcı kurumun ekibinden biri gibi çalışarak karlılık amaçlarını analizlerle ortaya koyar. 3. Pazarlamış olduğu ürunlerin son kullanıcılar tarafından en yüksek düzeyde kullanim kolaylığını amaçlar, kalıcı çözümler getirir. 4. Türkiye?de görülmemiş ?Nöbetçi Teknik Servis? uygulamasıyla firmaların teknik servis sorunlarına anında çözümler üretir, yerinde müdahale eder.  

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen irtibata geçiniz.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak biz konusunda beğenilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Sahip olduğunuz ya da almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için çok önemlidir.

Alacağınız hizmetlerle alakalı tüm bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da konum bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Pakmak Ambalaj Paketleme Makinaları olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Bu sayfadan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02323281051 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı