Packpark - Park Endüstriyel Ürünler

Firma No
9E6BFB8731
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Atalar Cad. Gamze Sk. No:13/A 34862 Kartal / İstanbul
Telefon
02163535466
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
parkambalaj.com
E-Posta
info@parkambalaj.com
Görüntülenme
13026
Navigasyon
Yol Tarifi
packpark®, makine grubundaki ürün gamını yalnızca shrink ambalaj makineleri ve diğer esnek film ambalaj makineleri ile sınırlamamakta, karton yerleştirme, malzeme taşıma ve ürün besleme sistemleri, çok yönlü ambalaj çözümleri ve paketleme otomasyonu sunmaktadır. Otomatik ambalaj makinelerimiz, gıda ürünleri, ahşap ve plastik, baskı ve kağıt ürünleri, teknik ve sanayi ürünleri, içecek ürünleri, tüketici elektroniği, paketleme lojistik ve servis sağlayıcıları gibi dünya genelinde 1.000?den fazla işletme tarafından kullanılmaktadır. Endüstriyel Ambalaj Hattı Çözümleri ve Sistem Geliştirmede ?360º? Rehberlik Endüstriyel shrink ambalaj çözümlerinin yanısıra, ürününüze en uygun ambalaj formu için firmamıza danışabilir; görüş ve öneri talep edebilirsiniz. Ürününüze en uygun ambalaj şeklinin tespiti aşamasında, beklentilerinizin detaylı analizini yaparak en yüksek verimi almanızı hedefleriz. Teknik Ambalajlama Hattı Uzmanlığına, Esnek Endüstriyel Ambalaj ve Paketleme Sistemlerine, Operasyonel Verim Odaklı Fikir Desteğine Gereksinim duyduğunuzda; Sizi diğerlerinden ayırıp farklı kılacak şekilde; Ambalajlama Maliyetlerinizi Düşürebilir, Paketlenmiş Ürün Raf Kalitesini Arttırabilir, %100 Ambalaj Standardı Hedefinize Uygun Profesyonel Ekipman Seçiminde Yol Haritası Oluşturabiliriz. packpark®, aşağıda sıralanan endüstrilerdeki firmalara, ambalaj sistem gereksinimlerinde rehberlik desteği sağlıyor: ? Perakende Gıda Ürünleri ? Hızlı Servis Restoranları ? Sağlık ve Güzellik Hizmetleri ? Dayanıklı Tüketim Ürünleri Tüketim ürünlerine özel bir odaklanmayla packpark®, pratik ve işlevsel ambalaj çözümleri üretebilmek için güçlü teknik becerilerle etkin ürün deneyimini birleştirir. packpark® size en doğru çözümü bulmak için çeşitli teklif önerileri sunabilmektedir.  

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla faydalanmak için işletmemizle irtibat kurun.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02163535466 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak bizler konusunda beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Packpark - Park Endüstriyel Ürünler olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Bizi ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için yorumları inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de önemlidir.

Alacağınız hizmetle ilgili tüm bilgilere sayfamız üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı