Özyurt Mermer (İstanbul)

Firma No
E8D7BD3628
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Kavakpınar mh. Tandoğan cd. No:129 Pendik İstanbul
Telefon
02165970434
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
ozyurtmermer.com
E-Posta
main@ozyurtltd.com
Görüntülenme
13030
Navigasyon
Yol Tarifi
Özyurt, 1994 yılından bugune kadar Turkiye mizin en kıyametli madeni olan mermeri inşaat, dekorasyon ve talep edilen ölçülerde satışı alanındaki faaliyetleriyle 20 yılı aşkın daima daha mukemmele ulasma azmi içinde tecrubesini siz değerli musterilerinin zevkiyle birleştirmeyi kendisine ilke edinip daha ileriye ve mükemmele ulaşma azmindedir.  

Alacağınız hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; müşterilere en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için oldukça önemlidir.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 02165970434 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizler ile iletişim kurun.

Bizi ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle durmadan çalışmaktayız.

Özyurt Mermer (İstanbul) olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı