Öztaş Çevre Danışmanlık

Firma No
7AA426C45C
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Kuzeyyaka M Yeşilırmak C 2526 S 4/2 Kepez Antalya
Telefon
02423250067
Web Site
oztascevre.com.tr
E-Posta
oztas@oztascevre.com.tr
Görüntülenme
14339
Navigasyon
Yol Tarifi
Çevre ve gayrimenkul değerleme firması olarak Öztaş Çevre Kimya Mühendislik Müşavirlik Mimarlık ve Gayrimenkul Değerleme Hizmetleri Limited Şirketi 2009 yılında Kepez / Antalya´da kurulmuştur. Firma kurucuları Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Çevre Mühendisliği, Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Çevre Mühendisliği Yüksek Lisans ve Ankara Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi İnşaat Mühendisliği mezunu olup sahip oldukları belgelerin bazıları aşağıdaki gibidir: British Standards Institute - ISO 14001 denetçi, OHSAS 18001 denetçi, ISO 9001 denetçi, British Standards Institute - Risk Analizi ve Değerlendirilmesi Sertifikası, Çevre Görevlisi Belgesi LPG Sorumlu Müdürlük TSPAKB Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Kamulaştırma Bilirkişilik Yetki Belgesi Karbon Ayakizi Raporlama T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca Yetkilendirilmiş Danışmanlık firması olan Öztaş Çevre, danışanlarına çevre izinlerinin alınmasının sağlanması ile nihai hedef olarak işletmenin çevresel uyumunun artırılması ve çevreye olan kirlilik yükün azaltılması yönünde danışmanlık hizmeti vermektedir.  

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı tüm bilgilere web sitemizden hızlca erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

İşletmemizi ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; size en mükemmel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Öztaş Çevre Danışmanlık olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak sektöründe değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetler için yorumları inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02423250067 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres ya da e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla faydalanmak için lütfen bizler ile irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı