öznur çelik metal toz boyama fabrikası

Firma No
AE64C0615B
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
orhangzi mah ısısı san sit.e blok 3 yan yol no 5 hadımköy-ist.
Telefon
02126230044
Yetkili
yavuz göncü
E-Posta
ekohaber-meltemtv@hotmail.com
Görüntülenme
12513
Navigasyon
Yol Tarifi
Her ebatdaki METAL imalatınız toz boyama yapılır.Acil işlerinizde bizi arıya bilirsiniz hizmetinizdeyiz. ÖZ NUR ELEKTROSTATİK ÇELİK TOZ BOYAMA TESİSİ Toz Boya da 15 yılı aşkın hizmet vermekte olan firmamız aklite ve güvenceyi bir leştirerek sizlere hizmet vermektedir. Toz Boya sektöründe sizlere hizmet verirken kendi materyallerini ve firma olarak teknolojiyi yakından takip ederek geniş hacimli kabinlerde toz boyama işlemini yapmaktadır.. Toz Boya için uygun fiyatlarda yapan firmamız kalite güvence memnuniyet ilkelerine bağlı kalmayı tercih etmiştir.. Toz Boya işini fason toz boya olarak yapan ÖZ NUR ÇELİK TOZ BOYAMA Elektrostatik firmamız teknik ekibi ve kendi materyalleri ile başarılı bir şekilde İSTANBUL- HADIMKÖY da faaliyet göstermektedir. Her tür ebatta mazlemeyi rahat olarak toz boya yapabilmekte ayrıca bunuda kaliteli malzeme ile birlikte yapmaktadır.  

Bizi ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ve harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa sürede çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak biz alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; size en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Sahip olduğunuz ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için önemlidir.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02126230044 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

öznur çelik metal toz boyama fabrikası olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Profesyonel ya da en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla faydalanmak için işletmemizle iletişime geçin.

Alacağınız hizmetle alakalı tüm bilgilere web sitemizden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı