Özmerter Mermer Ltd. Şti.

Firma No
1F4F27FD2C
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Fevzi Çakmak Cad. Yeni Çarşı No.15 SİVAS/TÜRKİYE
Telefon
03462217075
Web Site
ozmerter.com.tr
E-Posta
info@ozmerter.com.tr
Görüntülenme
13406
Navigasyon
Yol Tarifi
Özmerter Mermer Ltd. Şti. 1968 yılında Türkiye´nin 6330 dönüm alanla en büyük ocağında, sarı traverten ve onyx mermer çeşitlerini çıkartarak ocak işletmeciliğine başlamıştır Ocağında yıllık 10.000 metreküp sarı traverten ve 2.000 metreküp onyx blok üretimi gerçekleştirmektedir. İç ve dış pazarda devamlı yükselen bir grafik çizmeyi başarmıştır. Başta Amerika, Brezilya, İtalya, Hindistan, Singapur ve Çin gibi ülkelere mermer ihracatını yükselterek üsrdürmektedir. Onyx yelpazemizde pembe, yeşil, beyaz, asena, tiger gibi renklerde çok çeşitli ve nadide mermer çeşitleri bulunmaktadır Onyx mermer ve sarı travertende rakipsiz olan firmamız almış olduğu kalite belgeleriyle de (ISO - 9001 - OHSAS 18001 - ISO 14001) piyasadaki iddiasını kanıtlamıştır.  

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 03462217075 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Alacağınız hizmetlerle alakalı bütün bilgilere web sitemizden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Bizi ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres veya konum bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Özmerter Mermer Ltd. Şti. olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle firmamızla irtibat kurmanız halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Sahip olduğunuz veya alacağınız hizmetler için yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de önemlidir.

Mükemmel ya da güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen firmamızla iletişim kurun.

İletişim kurduğunuzda hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; size en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı