Özkoç Kardeşler Otomotiv

Firma No
57990B1090
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İkitelli Organize San. Bölgesi Dolapdere San. Sit. 21.Ada No:32 Başakşehir / İSTANBUL
Telefon
02125493336
Web Site
ozkockardesler.com
E-Posta
muhasebe@ozkockardesler.com
Görüntülenme
13590
Navigasyon
Yol Tarifi
1999 yılında İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde açmış olduğumuz Ford yetkili servisimizde mekanik, elektrik, elektronik, kaporta ve boya alanında faaliyet göstermekteyiz. Mevcut bulunan anlaşmamızı yenileyerek sizlere önümüzdeki dönemde de bu alanda en iyi hizmeti en düşük maliyetlerle sunmayı kendimize hedef edindik. Büyümeye açık olan kadro vve imkanlarımızı sizlerle paylaşarak yapınıza ve şartlarınıza uygun şekilde (gerektiğinde kapasitemizde yükselterek) sizlerle yola devam etmek adına servisimiz ve size sunacağımız hizmetlerle ilgili sizleri bilgilendirmek, sizlerden gelecek önerileri de ayrıca dikkate alarak hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı ifade etmek isteriz. Servisimizin fiziki kapasitesi; toplam 600 metre kare alanda faaliyet göstermektedir. Müşteri karşılama salonumuz, müşteri bekleme salonumuz, yemekhanemiz, kablosuz internet bağlantımız, kameralı güvenlik sistemimiz ile konforunuzu ve güvenliği sağlamanın yanı sıra aracınızın tüm işlemleri yapılırken ve test sürüşlerinde herhangi bir iş kazasında firmamız sigorta güvenliği tarafından karşılanmaktadır.  

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlarla yararlanabilmek için firmamızla iletişim kurunuz.

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ve müşteriler için çok önemlidir.

Özkoç Kardeşler Otomotiv olarak biz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak bizler konusunda tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02125493336 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Alacağınız hizmetle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı