Özkaya Gıda

Firma No
D953035AC6
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Kültür Mahallesi İnönü Bulvarı Barbur Apartmanı No: 138 / 3 Kat:3 Akdeniz Mersin / Türkiye
Telefon
03242390770
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
ozkayaltd.com
E-Posta
info@ozkayaltd.com
Görüntülenme
12967
Navigasyon
Yol Tarifi
1992 yılında Mersin?de kurulan Özkaya gıda firması, dondurulmuş kırmızı et, kanatlı eti ve deniz ürünlerinin yanı sıra şeker, hububat, yağlı tohumlar alanlarında da faaliyet göstermektedir. Özkaya gıda kuruluşundan bu yana, faaliyet gösterdiği ülkelerde ve sektörlerde sürekli, yenilikçi gelişmeye ve büyümeye odaklı çalışmalarını devam ettirmiş, Orta Doğu, Orta Asya, Kafkasya ve Afrika pazarlarında küresel ölçekte ciddi potansiyele sahip bir iş hacmine ulaşmıştır. Ürünlerini dünyanın en güçlü üreticilerinden temin eden Özkaya, müşterilerinin taleplerini limanlardaki lojistik imkânları, Dünya çapındaki ofisleri, 215 çalışanı ve geniş ürün yelpazesi ve sektördeki bilgi ve tecrübesiyle, hızlı, güvenilir, uygun koşullarda karşılamakta ve faaliyetlerini küresel bir şirket olarak sürdürmektedir. Özkaya gıda ürünlerini sağlık ve hijyen kurallarına uygun, dünya sağlık örgütünün standartlarına uyum sağlayan, dünyanın en güvenilir ve en güçlü firmalardan temin ederek, -18 derecede dondurulmuş olarak steril koşullarda müşterilerine ulaştırır.  

Almayı planladığınız hizmetlerle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Özkaya Gıda , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim kanallarını kullanarak şirketimizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres veya konum bilgimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak biz konusunda beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmaktayız.

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 03242390770 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Sahip olduğunuz veya alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı