Özgüntaş Mermer

Firma No
EC9679937E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Küçükbalıklı mah. Fevzibey cd no:18 Osmangazi / BURSA
Telefon
02242159003
Yetkili
Murat GÜN
Web Site
ozguntas.com
E-Posta
info@ozguntas.com
Görüntülenme
12343
Navigasyon
Yol Tarifi
Özgüntaş Mermer San.Tic.Ltd. Şti. faaliyetlerine 1993 yılında başlamış olup, sürekli gelişen teknolojiye ve buna bağlı olarak değişen taleplere paralel olarak kendini sürekli yenilemekte ve sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ve gelecek nesillere aktardığı birikim ile sağlam adımlarla büyümeye devam etmektedir. Özgüntaş Mermer, bugüne dek edindiği tecrübe ve fabrikamıza yaptığımız dünya standartlarındaki makina ve ekipman parkı yatırımı ile kendi mermer ocaklarımızdan elde ettiğimiz 4 farklı doku ve niteliklerdeki ürünlerimizi blok, parlatılmış plaka, döşeme ve diğer isteğe uygun formlarda müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Zorluklarla mücadele etmenin sonucunda ortaya çıkan güzelliklere, sevgisini ve alın terini katarak müşterilerine sunabilmek için gece gündüz çalışmaktadır. Bursa´nın Osmangazi ilçesinde bulunan şirket merkezimize bağlı fabrikamız, Orhaneli ilçesinde ise tek saha içerisinde Emparador, Bursa koyu beji (2 doku) ve Bursa açık beji olmak üzere üç ocağımız faaliyet göstermektedir. Özgüntaş Mermer yakında faaliyete geçireceği diğer sahalar ile ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edecektir. Özgüntaş Mermer; ihracatını arttırmak ve yurt ekonomisine daha fazla katkı sağlamak amacıyla, yeni pazar imkânları yaratma ve daha fazla müşteri kitlesine ulaşma çabasındadır. Özgüntaş Mermer, mermer sektöründe dünyanın sayılı firmalarından biri olmayı misyonu olarak kabul etmiştir. Firmamızın temel ilkesi müşteri memnuniyetidir. Bunun için amacımız müşterilerin taleplerini doğru tespit etmek, uygun fiyat politikası belirlemek, kaliteli ürün ve hizmeti en hızlı şekilde sunmaktır. Özgüntaş Mermer sektördeki en deneyimli, uzmanlaşmış kadrosuyla, son teknolojik imkânlar ve makineleşme ile üretim ve kalitesini sürekli artırmaktadır  

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Firmamızı ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02242159003 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Firma olarak konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmaktayız.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla faydalanmak için firmamızla irtibata geçin.

Aldığınız ve alacağınız hizmetler için yorumları da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de önemlidir.

Özgüntaş Mermer olarak biz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı