Özfatih Mermer

Firma No
CFCF80A359
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Dörtyol Mevkii Ocaklar Yolu Üzeri İscehisar / Afyonkarahisar
Telefon
02723413535
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
ozfatihmarble.com
E-Posta
info@ozfatihmarble.com
Görüntülenme
12626
Navigasyon
Yol Tarifi
Yarım asırlık mermercilik deneyimiyle Özfatih Mermer en kaliteli mermer, bej ve diğer doğaltaş madenlerini itina ile işleyerek sizlere yarı mamül ve tam mamül olarak sunmaktadır. Son teknoloji makina parkuru, geniş üretim tesisleri ve deneyimli personeliyle madenleri en hassas şekilde üretebilmekte ve yüzey uygulamaları ile yaşam alanlarınızda kullanılabileceğiniz hale getirmektedir. Ürünlere cila, hon, eskitme, dolgu, pah ve çekiçleme gibi yüzey uygulamaları yapılabilmektedir. Son teknoloji ürünü mermer makinalarıyla geniş bir ölçü aralığında ebatlama yapılmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel ölçü ve projeler için üretim yapılabilmektedir.  

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak biz sektöründe tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle üst düzey çaba göstermekteyiz.

Özfatih Mermer olarak biz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle irtibat kurmanız halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02723413535 Ayrıca sayfada bulunan adres ya da e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Profesyonel ya da kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için işletmemiz ile irtibata geçin.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetler için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili tüm bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı