Özer Otomotiv

Firma No
3C59A4B6A5
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Selobaşı Cad. No:88 Özer Plaza Milas
Telefon
02525134444
Web Site
ozergroup.com.tr
E-Posta
info@ozergroup.com.tr
Görüntülenme
12923
Navigasyon
Yol Tarifi
1950 yılında Müftüzade Osman Özer tarafında kurulan Özer Ticarethanesi bugün kuruluşunun 63. yılını büyük bir onur ve gurur ile kutlamaktadır. Otomotiv,Turizm,Sigortacılık ve Motorlu Araçlar sektörlerinde hizmet vermekte olan ÖZER GROUP sağladığı istihdam ve şirketlerinin gösterdiği başarılar ile de Muğla ilinde vergi sıralamasında sürekli olarak üst sıralarda bulunmuş ve örnek olmuştur. Sektöre; 1960 yılında Arçelik bayiliği ile başlayan şirketimiz sırası ile 1963 yılında Türk-Fiat traktör bayiliği 1965 yılında Egemak-Tofaş otomobil bayiliği 1975 yılında Punch-Java motor bayiliği 1979 yılında Skoda otomobil bayiliği 1979 yılında Merhum Mehmet Rüştü Özer´in vefatı ile devam eden süreçte yatırımlarına devam etmiş, 1984 yılında Peugeot J.9 minibüs bayiliği 1986 yılında Ford-Otosan bayiliği 1987 yılında BMC kamyon bayiliği yapmıştır. 1994 yılında yatırımlarına Turizm sektöründe devam eden Özer, Özer Turizm´i kurmuş, 1994 yılında Özer Oteli açarak turizm sektörüne girmiştir. 1997 yılında Özer Otomotiv´in kuruluşu ve Özer Hyundai Milas Plazanın açılışı 2000 yılında Özer´in yeni yatırımı olan Özer Motorlu Araçlar, sırası ile Bisan,Peugeot,Yamaha,Mondial bayiliği 2000 yılında Suzuki bayiliği 2001 yılında Özer´e yeni katılan Özer Sigortacılık Hizmetleri ile Güneş,Anadolu ve Axa Sigorta Acentelikleri 2004 yılında Piaggio otomobil bayiliği 2004 yılında Özer Hyundai Bodrum Plazanın açılışı 2008 yılında Özer İsuzu Muğla ili bayiliği  

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; size en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02525134444 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemizi ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Özer Otomotiv olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemizden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Mükemmel ya da en kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizler ile irtibata geçin.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı