Özen Oto Servisi

Firma No
D0C0CFDA51
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Organize Sanayi Böl.Bağcılar .Güngören- San.Sit.8.Blok.No:42-44-46-İkitelli-Başakşehir-İstanbul
Telefon
02125490949
Web Site
ozenoto.com.tr
E-Posta
info@ozenoto.com.tr
Görüntülenme
11952
Navigasyon
Yol Tarifi
Şirketimiz 1990 yılında YENİYOL BULVARI NO:48 EYÜP´ de otomotiv sektöründe yetkili servis olarak kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bu güne kadar otomotiv sektöründe sürekli kendisini yenileyen bir firma olduk. Şirketimiz devamlı kendisini günün ve teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklere göre takip ederek kurumsallaşmaya doğru devam etmektedir. Türkiye´ nin göz bebeği GAP´ tan sonra kurulmuş en büyük yatırımı olan İKİTELLİ organize sanayi bölgesi GÜNGÖREN-BAĞCILAR SANAYİ SİTESİNDE 1999-yılından itibaren 1000 metrekare kapalı alanda yerini almıştır. Servisimiz marka gözetmeksizin tüm hasarlı araçların kaporta-boya işleri uzman kadromuz tarafından itinalı birşekilde yapılmaktadır. Servisimiz geleceğin teknolojisini bugünden yakalamak için yıllar öncesinde alt yapısını kurmuş ve blok muafiyetini gözetmeksizin TSE 12047 belgesine almıştır. Servisimizde KASKO ve TRAFİK sigortalı hasara uğramış tüm araçlar hiçbir ücret talep edilmeden orijinal bir şekilde yapılmaktadır. NOT: Servisimizde tüm benzinli ve dizel araçların EGZOZ EMİSYON ölçümleri yapılıp uygun olanlara EGZOZ EMİSYON PULU verilmektedir. Uygun olmayan araçlar Çevre bakanlığı standartlarına getirilmesi için gerekli tüm ayar ve kontrol işlemleri yapılıp uygun duruma getirilmektedir. Kaporta-boya-elektrik-elektronik-mekanik-tirim-cam-kilit-döşeme-rot-balans kısacası bir araca ait tüm işlemler ve orijinal parça tek çatı altında sunulmaktadır.30 yakın yetişmiş konusunda uzman tecrübeli kadromuzla eğitim almış ve ustalık ve kalfalık belgesi mevcut bir elektrik teknikeribir de usta eğitici bulunmaktadır. Yeni teknoloji cihazlarla arıza teşhisi yapılmaktadır. En öncelikli prensibimiz müşteri memnuniyetimizdir...  

Özen Oto Servisi olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizimle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirmektedir.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02125490949 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres ya da e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak alanında değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi en kısa sürede çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmaktayız.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere bu sayfadan hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Profesyonel ve en kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile faydalanmak için lütfen bizimle irtibata geçin.

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetlerin tümü için yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için önemlidir.

Bizleri ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa sürede çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı