Özen İstif Makinaları

Firma No
E1088C54A9
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
KOCATEPE MAH.MEGA CENTER A.BLIOK NO:340
Telefon
02126716844
Web Site
ozenistif.com
E-Posta
info@ozenistif.com
Görüntülenme
12556
Navigasyon
Yol Tarifi
Günümüz teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek ve kısa zamanda çalışma sistemimize adapte ederek, profesyonel kadromuzla müşterilerimize onların avantajları doğrultusunda en kaliteli hizmeti vermektir. Hizmet kalitesi; Araçlarda yapılan periyodik kontroller ile potansiyel arızaları tespit edip, arıza oluşmadan ( iş kaybı oluşmadan ) sorunu ortadan kaldırmakla ve Bakımı ve/veya onarımı yapılan aracın sağlıklı, performanslı ve ekonomik çalışmasını sağlamakla oluşur ki bu da hizmet kalitesinin göstergesidir. Bu bağlamda kendimize ve yaptığımız iş ve işçiliklere, kullandığımız yedek parçaya 6 ay veya 500 saat garanti vermekteyiz. Daima müşteri odaklı çalışarak, profesyonel ve tecrübeli kadromuz ile müşterilerimize, daha hızlı, daha ekonomik ve alternatifli çözümler üreterek hizmet kalitemizi sürekli arttırmaktadır. Hizmetlerimiz Özellikle LİNDE ? TCM ? KOMATSU forkliftler ve istif makineleri başta olmak üzere her marka forklif ve istif makinelerinin servis ve yedek parça hizmetleri. Sıfır ve 2. El forklift ve istif makinelerinin satışı, alımı ve kiralaması. Tüm forklift ve istif makinelerinde kullanılan aksesuarların satışı ( Dolgu ve havalı lastikler ? Çatallar ? Aküler ? Transpaletler ).  

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02126716844 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz ya da alacağınız hizmetlerin hepsi için yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için çok önemlidir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa sürede çözüm sunmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en iyi hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ek olarak konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak bizler sektöründe öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmaktayız.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere web sitemizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Özen İstif Makinaları , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle firmamızla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için işletmemiz ile irtibata geçin.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı