Özel Çağlayancerit Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Firma No
ADEEC37879
İl
Kahramanmaraş
İlçe
Çağlayancerit
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İstiklal mahallesi, 10013. Sk. no:9, 46720 Çağlayancerit/Kahramanmaraş
Telefon
(0344) 351 20 65
Görüntülenme
3099
Navigasyon
Yol Tarifi

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: (0344) 351 20 65 Ayrıca sayfamızda bulunan adres ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizleri ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgimiz sayfa üzerinde yer alıyor. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz veya almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Özel Çağlayancerit Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Kahramanmaraş Çağlayancerit ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüm sunmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Alacağınız hizmetlerle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen firmamızla iletişim kurun.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı