Özçakmak Mermer

Firma No
22B2997172
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Afyon Ankara Karayolu 20. Km iscehisar / AFYONKARAHiSAR
Telefon
02723412321
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
ozcakmak.com
E-Posta
fabrika@ozcakmak.com
Görüntülenme
13006
Navigasyon
Yol Tarifi
Özçakmak Mermer Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 1950´li yıllarda Sayın İsmail Çakmakla başlayan ocak işletmeciliği faaliyetlerinden sonra 1987 yılında Afyon´ da kuruldu. Firmamız, Afyon ve Sivrihisar´ da olmak üzere iki ocağa sahiptir. Sivrihisar ocağımızdan yıllık 10.000 m³ Bej mermer blok elde edilmekte, bununla birlikte Türkiye´nin çeşitli bölgelerinden farklı özellik ve karakterlerde mermer blokları alınıp Afyon´daki üretim tesislerinde işlenmektedir. Fabrikamız 17000 m² açık 2500 m² kapalı alan üzerine kurulmuştur. Firmamızın Afyon´daki üretim tesislerinde yıllık 80.000 m² levha ve 120.000 m² ebatlı mermer üretimi yapılmaktadır. Üretimde kullandığımız makineler: 2 katrak, 2 blok kesme makinesi (este), 1 ebatlama makinesi (çoklu kesim), 1 adet cilalama makinesi ( 3+12 kafalı ), 1 pah makinesi, 3 baş kesme makinesi, 1 yan kesme makinesidir. Özçakmak´ın ürettiği mermer tipleri: Krem Bej, Zey Bej, Pearl Emperador BC, Sivrihisar Rosalia, Bilecik Rosalia, Muğla Beyaz ve Afyon Kaplanpostu. 1994 yılından beri Özçakmak, Amerika, Avrupa, Latin Amerika, Avustralya, Asya ve orta doğu ülkelerine ihracat yapmaktadır. Firmamızın başarısı kaliteli ve rekabetçi fiyatlarla, istenen malları zamanında teslim edebilmesidir.  

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02723412321 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Özçakmak Mermer , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözmeyi hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba göstermekteyiz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetler için yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de çok önemlidir.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; size en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanmak için işletmemiz ile iletişime geçiniz.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili tüm bilgilere web sitemizden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı