Öz-Ay Otomotiv

Firma No
09750BE736
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
7412 Sokak No: 84/A 5.Sanayi Sitesi Pınarbaşı Bornova - İZMİR
Telefon
02324791518
Web Site
oz-ayotomotiv.com
E-Posta
info@oz-ayotomotiv.com
Görüntülenme
13039
Navigasyon
Yol Tarifi
Öz-Ay Otomotiv´in kurucusu Ali Özsarı, 1972 yılında Konya?da doğdu. İlköğretim eğitimini Yunusemre İlköğretim Okulu?nda tamamladıktan sonra, Altındağ Lisesi son sınıftan ayrılarak iş hayatına atıldı. 1981 yılında ilk olarak Korkmaz Otomotiv´de Renault Trucks ile tanışıp kısa sürede taktir toplayarak mekanik tamir dalında Formen´liğe yükseldi. 2000´li yılların başında Arkas Otomotiv´de Formenlik görevini devraldı ve 10 yılın sonunda tecrübesi ile işbilirliğini kendi firmasında devam ettirme kararı almasının ardından 2012 Yılında Öz-Ay Otomotiv´i kurdu. Şirketimiz deneyimli ve dinamik kadrosu ile, kaliteli hizmetlerini sunarak iki buçuk yılı aşmış bulunmakta. Sizi yarıyolda bırakmamak için bir adım daha ileriye taşımayı hedefleyerek; sizinle birlikte yürüyoruz..  

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Öz-Ay Otomotiv , hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02324791518 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak sektöründe tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de önemlidir.

Alacağınız hizmetlerle alakalı tüm bilgilere web sitemizden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı hızlıca çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı