Öz-Ay Otomotiv

Firma No
0FA9C6289F
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
7412 Sokak No: 84/A 5.Sanayi Sitesi Pınarbaşı Bornova - İZMİR
Telefon
02324791518
Web Site
oz-ayotomotiv.com
E-Posta
info@oz-ayotomotiv.com
Görüntülenme
14316
Navigasyon
Yol Tarifi
Öz-Ay Otomotiv´in kurucusu Ali Özsarı, 1972 yılında Konya?da doğdu. İlköğretim eğitimini Yunusemre İlköğretim Okulu?nda tamamladıktan sonra, Altındağ Lisesi son sınıftan ayrılarak iş hayatına atıldı. 1981 yılında ilk olarak Korkmaz Otomotiv´de Renault Trucks ile tanışıp kısa sürede taktir toplayarak mekanik tamir dalında Formen´liğe yükseldi. 2000´li yılların başında Arkas Otomotiv´de Formenlik görevini devraldı ve 10 yılın sonunda tecrübesi ile işbilirliğini kendi firmasında devam ettirme kararı almasının ardından 2012 Yılında Öz-Ay Otomotiv´i kurdu. Şirketimiz deneyimli ve dinamik kadrosu ile, kaliteli hizmetlerini sunarak iki buçuk yılı aşmış bulunmakta. Sizi yarıyolda bırakmamak için bir adım daha ileriye taşımayı hedefleyerek; sizinle birlikte yürüyoruz..  

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Firma olarak biz konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Öz-Ay Otomotiv olarak hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle bizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; müşterilere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel veya kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02324791518 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres ya da e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı