Oytac Mermer

Firma No
C0B25CDBC8
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Murat mh. Selamet cd. Yesil çimen sk no: 2/4 Bayrampaşa Istanbul
Telefon
02125811807
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
oytacmermer.com
E-Posta
info@oytacmermer.com
Görüntülenme
12967
Navigasyon
Yol Tarifi
1986 Yılında OYTAC MERMER adı altında faaliyete başlayan firmamız 1997 yılında şirketleşerek günümüzde faaliyetlerine devam etmektedir . Firmamız; İş ve müşteri ayrımı gözetmeksizin, doğanın insanoğluna sunduğu en değerli hazinelerden gösterilen mermer ve graniti özel dekorasyon yaptırmak istediğiniz işyeri , daire, plaza,villa,restoran,yalı,iş merkezi ile ilgili projelerinize titizlikle uygular. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ustalık, beceri ve tecrübeyi birleştirerek Mekanik sistem cephe kaplaması, yer döşemesi, merdiven basamağı banyo ve mutfak tezgahı, hamam ve bilumum dekorasyon işlerinin yanı sıra mermer ,granit , doğal taşları ana malzeme olarak kullanmaktadır. Bu malzemeler ile merdiven basamağı , bazalı basamak ,metalli basamak , ankrajlı kaplama, yapıştırma kaplama , mekanik sisteme kaplama , fugalı kaplama ,banyo ve mutfak tezgahı , granit , mermer ve çimstone tezgahlar yapılmaktadır. Yine 3 ana malzeme kullanarak mermer ve granit yer döşemesi , Havuz kenarı ve yer döşemesi ,Palediyen yer döşemesi ,şömine kaplaması ,balkon denizliği ,süpürgelik üretimimiz ile hem görselliği hem de dayanıklılığı ön planda tutarak uygulamaktadır.   beylikdüzü rehber mersin rehber izmit rehber istanbul rehber büyükçekmece rehber

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetler için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemlidir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak biz konusunda beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla üst düzey çaba göstermekteyiz.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için işletmemizle iletişim kurunuz.

Bizleri ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon no: 02125811807 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Oytac Mermer olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı