Oto Test Trabzon

Firma No
D315C62D31
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Büyük Sanayi Sitesi 4. Blok Numara: 2 Değirmendere TRABZON
Telefon
04623251511
Web Site
ototest61.com
E-Posta
bilgi@ototest61.com
Görüntülenme
13356
Navigasyon
Yol Tarifi
Dizel-Benzinli yakıt sistemleri bakım ve onarımı konusunda faaliyet gösteren firmamız 1966 yılında Trabzon Meydan Refa Garajında kurulmuş, 1972 yılında Sülüklü Mezarlığı eski Bakır Sanayi arkasına taşınmıştır. Burada 8 yıl faaliyet gösterdikten sonra şu an bulunduğumuz mülkiyeti firmamıza ait olan Büyük Sanayi Sitesi 4. blokta 500 metrekarelik kapalı alanda hizmetimize devam etmekteyiz. Sizlere hizmet verirken gelişen teknoloje ayak uyudrarak gelişmiş sistemlerle araçların arızasını tespit edip tam müdahelede bulunmaktayız. Servisimizde diyagnoz ile arıza teşhisine, orijinal yedek parça ile onarıma kadar her türlü hizmeti en iyi şekilde sunmaktayız. Benzinli araç yakıt pompalarının kontrolü, onarımını ve ayarını en modern dijital test ve ölçme ekipmanları kullanılarak yapıyoruz. Servis kalitemiz TSE hizmet yeterlilik belgesi ile tescillenmiştir. ? Bilgisayar Yardımıyla Araç Üzerinde Arıza Tespiti ? Karbüratör Bakım ?Tamir (Distribütör, Ateşleme sistemi bakım onarım) ? Enjeksiyon Sistemleri Bakım-onarım (Enjektör Kontrolü-Temizleme) ? Klima Bakımı ve Gaz Dolumu ? Yeni Teknoloji Enjeksiyon ve Sistemlerin Kontrol, Onarım ve Ayarı ? Çevre ve Orman Bakanlığından Yetkili Egzoz Emisyon Ölçümü ve Pulu Düzenleme ? Motor Yağı Kontrolü ve Değişimi ? Lpg Sistemleri Bakımı ve Onarımı  

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bütün bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı planladığınız hizmetler için yorumları da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile faydalanmak için firmamız ile irtibat kurunuz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; sizlere en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için irtibat no: 04623251511 Ayrıca sayfada bulunan adres ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Bizi ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Oto Test Trabzon , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle firmamızla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak biz alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı