Orkisan Mermer (Merkez)

Firma No
C20DC5DD18
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Büyük Hamam Sokak Korkmaz İş Hanı No 9/38-39- 40 Üsküdar ? İstanbul
Telefon
02163414510
Yetkili
Kerem ORHON
Web Site
orkisan.com
E-Posta
satis@orkisan.com
Görüntülenme
12386
Navigasyon
Yol Tarifi
1957 yılından beri, taş ve-toprakla ilgili sanayi sektöründe uğraş veren ORHON ailesi, Hüsnü ORHON başkanlığında 1974 senesinde İstanbul?da Kireç ve Mıcır üretim tesisleri ile ORKİSAN?ın temellerini atmıştır, 1998 yılında Çorum Organize Sanayi Bölgesinde 21.500 m2lik alan üzerinde, 2000 m2si kapalı olmak üzere Mermer İşleme Tesisi kuruluşunu tamamlayarak üretime başlamış ve sektördeki yerini almıştır. Ülkemizdeki mermer sektörünün gelişimine paralel olarak, Amasya bölgesindeki bej mermer ocaklarından çıkardığı kaliteli mermerlerini işleyerek sektörde hızla büyüyen ORKİSAN ilk atağını, Kıbrıs ile başlatmış ve yurtiçinde İstanbul başta olmak üzere Çorum, Ankara, Antalya, Kayseri, Erzurum ve diğer birkaç ilde bulunan müşterilerine hizmet vererek çalışmalarını sürdürmektedir. ORKİSAN Maden, nitelikli personel gücü ve kaliteli makine parkıyla üretimlerini gerçekleştirip, inşaat uygulamaları ile anahtar teslim hizmetler vermektedir. ABD ve ÇİN ülkelerindeki doğaltaş firmaları ile temasta bulunan işletmemiz kısa süre içerisinde bağlantılarını gerçekleştirip ihracat ayağını güçlendirmeyi hedeflemektedir. Bu vesileyle merhum şirket yönetim kurulu başkanımız Hüsnü ORHON?u Rahmet,minnet ve şükranla anarken birlikte çalıştığımız ve çalışacağımız kişi ve kurumlara saygılarımızı sunarız.   beylikdüzü rehber mersin rehber izmit rehber istanbul rehber büyükçekmece rehber

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Aldığınız ve alacağınız hizmetler için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02163414510 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İşletmemizi ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Mükemmel ve güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla yararlanmak için firmamızla iletişime geçiniz.

Orkisan Mermer (Merkez) olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak şirketimizle irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Belirtmek isteriz ki alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak biz alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba göstermekteyiz.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

İşletmemizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa sürede çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı