Orkisan Mermer (Fabrika)

Firma No
13D6265C1A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Organize Sanayi Bölgesi Salih Aydın Bulvarı 10. Cadde No 6 Çorum
Telefon
03642540000
Yetkili
Kerem ORHON
Web Site
orkisan.com
E-Posta
info@orkisan.com
Görüntülenme
13268
Navigasyon
Yol Tarifi
1957 yılından beri, taş ve-toprakla ilgili sanayi sektöründe uğraş veren ORHON ailesi, Hüsnü ORHON başkanlığında 1974 senesinde İstanbul?da Kireç ve Mıcır üretim tesisleri ile ORKİSAN?ın temellerini atmıştır, 1998 yılında Çorum Organize Sanayi Bölgesinde 21.500 m2lik alan üzerinde, 2000 m2si kapalı olmak üzere Mermer İşleme Tesisi kuruluşunu tamamlayarak üretime başlamış ve sektördeki yerini almıştır. Ülkemizdeki mermer sektörünün gelişimine paralel olarak, Amasya bölgesindeki bej mermer ocaklarından çıkardığı kaliteli mermerlerini işleyerek sektörde hızla büyüyen ORKİSAN ilk atağını, Kıbrıs ile başlatmış ve yurtiçinde İstanbul başta olmak üzere Çorum, Ankara, Antalya, Kayseri, Erzurum ve diğer birkaç ilde bulunan müşterilerine hizmet vererek çalışmalarını sürdürmektedir. ORKİSAN Maden, nitelikli personel gücü ve kaliteli makine parkıyla üretimlerini gerçekleştirip, inşaat uygulamaları ile anahtar teslim hizmetler vermektedir. ABD ve ÇİN ülkelerindeki doğaltaş firmaları ile temasta bulunan işletmemiz kısa süre içerisinde bağlantılarını gerçekleştirip ihracat ayağını güçlendirmeyi hedeflemektedir. Bu vesileyle merhum şirket yönetim kurulu başkanımız Hüsnü ORHON?u Rahmet,minnet ve şükranla anarken birlikte çalıştığımız ve çalışacağımız kişi ve kurumlara saygılarımızı sunarız.  

Mükemmel ya da güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için firmamızla iletişim kurun.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak sektöründe beğenilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Sahip olduğunuz ve almayı düşündüğünüz hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de önemlidir.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı hızlıca çözüm sunmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon no: 03642540000 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Orkisan Mermer (Fabrika) , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı