Orient Mermer (Erzurum)

Firma No
F68A6A8BF7
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Cumhuriyet Cad. Şengel İş Merkezi Kat:5 Erzurum
Telefon
04422137710
Yetkili
Mesut EREN
Web Site
orientmarble.com.tr
E-Posta
mesut.eren@orientmarble.com.tr
Görüntülenme
13464
Navigasyon
Yol Tarifi
Orient Marble Madencilik Mermer İnşaat Taah. San. Tic. Ltd. Şti. Orient Marble, 2006 yılında kurulan şirketimiz aynı yıl içerisinde Erzurum-Pasinler karayolunun 25.km sinde mermer fabrikasını faaliyete geçirmiştir. 2008 yılında sarı traverten üretimini gerçekleştirerek ABD ´ye traverten ihracatına başlamıştır. 2009 yılında Kastamonu-Taşköprü ilçesinde Elegant Beige ve Elegant Green üretimine başlayan şirketimiz aynı ruhsat içerisinde çıkan bu bej ve yeşil renklerdeki taşların müşterilerimiz tarafından rağbet görmesi sonucu 2009 yılında Çin´e ilk ihracat gerçekleştirilmiştir. 2010 yılında bünyesine biri Erzurum - İspir´de beyaz traverten ( Orient White Travertine ) diğeri ise Burdur - Ağlasun da ( Orient Flower ve Orient Dream ) olmak üzere iki yeni ruhsat katmıştır. 2011 Nisan ayında üretimine başlanayan bu iki yeni taş ile şirketimiz sektörde önde gelen firmalardan biri olma hedefine bir adım daha yaklaşmıştır. Misyonumuz Misyonumuz; mermer ve doğal taş sektöründe, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında müşterilerimize güven veren firma olmanın yanı sıra, dünyada ve Türkiye´deki mermer ve doğal taş ile ilgili tüm gelişmeleri takip ederek müşterilerimize kaliteli ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sunmaktır.  

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 04422137710 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak bizler alanında tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Mükemmel ya da kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile faydalanmak için firmamızla irtibat kurun.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Orient Mermer (Erzurum) olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere bu sayfadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı