Orient Mermer (Ankara)

Firma No
D3C301B229
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İzmir 2. Cadde 42 / 45 Kızılay - Ankara
Telefon
03124193260
Yetkili
Erdoğan YASA
Web Site
orientmarble.com.tr
E-Posta
erdogan.yasa@orientmarble.com.tr
Görüntülenme
12281
Navigasyon
Yol Tarifi
Orient Marble, 2006 yılında kurulan şirketimiz aynı yıl içerisinde Erzurum-Pasinler karayolunun 25.km sinde mermer fabrikasını faaliyete geçirmiştir. 2008 yılında sarı traverten üretimini gerçekleştirerek ABD ´ye traverten ihracatına başlamıştır. 2009 yılında Kastamonu-Taşköprü ilçesinde Elegant Beige ve Elegant Green üretimine başlayan şirketimiz aynı ruhsat içerisinde çıkan bu bej ve yeşil renklerdeki taşların müşterilerimiz tarafından rağbet görmesi sonucu 2009 yılında Çin´e ilk ihracat gerçekleştirilmiştir. 2010 yılında bünyesine biri Erzurum - İspir´de beyaz traverten ( Orient White Travertine ) diğeri ise Burdur - Ağlasun da ( Orient Flower ve Orient Dream ) olmak üzere iki yeni ruhsat katmıştır. 2011 Nisan ayında üretimine başlanayan bu iki yeni taş ile şirketimiz sektörde önde gelen firmalardan biri olma hedefine bir adım daha yaklaşmıştır. Misyonumuz Misyonumuz; mermer ve doğal taş sektöründe, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında müşterilerimize güven veren firma olmanın yanı sıra, dünyada ve Türkiye´deki mermer ve doğal taş ile ilgili tüm gelişmeleri takip ederek müşterilerimize kaliteli ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sunmaktır.  

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak bizler alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Orient Mermer (Ankara) olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizler ile irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Bizi ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve harita bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ya da müşteriler için oldukça önemlidir.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili tüm bilgilere web sitemizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Mükemmel ya da en kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen bizler ile irtibat kurun.

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 03124193260 Ayrıca sayfada bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en iyi hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı