Onstone Mermer

Firma No
2A12C90D7A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Ferhatpaşa Mah. G-3 Sok. No:63 Samandıra -İSTANBUL
Telefon
02164719235
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
onstone.com.tr
E-Posta
info@onstone.com.tr
Görüntülenme
11779
Navigasyon
Yol Tarifi
ONSTONE yerli taş ürünlerini bloktan itibaren çalışmakta olup, ocaklara yakın bölgelerde yaptığı üretim organizasyonu ile nakliye ve üretim maliyetlerini en alt seviyeye çekerek, 1.sınıf blok seçimi ve kalite kontrole odaklanarak, en üst seviyede paketleme ile müşterilerine özel proje üretimi yapmaktadır. Ebatlı (cut-to-size) ürünleri este, cila ve hassas ebatlama makineleri ile; plaka ürünlerini ise katrak ve plaka cila makineleri ile üretimin ardından kasalama ve bandıllama ile müşterilerine sunmaktadır. Ithal malzemelerde ise bloktan, çoğunlukla plakadan kesim ile müşteri taleplerine cevap vermektedir.Tüm dünya taşlarını ilk elden ithal etmekte, firmaların proje bazındaki taş ihtiyaçlarını daha uygun fiyatlara maletmelerine katkı sağlamaktayız. Firmalar projelerinde yer alan yerli-ithal karma taş cinslerini (mermer, traverten, granit, slate, sandstone-kumtaşı,bazalt, diyabaz gibi) ve farklı ölçü-farklı yüzey ve farklı taş işlerini ( sujeti-waterjet kesim, kumlama, yakma, patinato, kurna, mozaik gibi) firmamızdan temin ederek, tek bir tedarikçi ile işlerini kolaylaştırmaktadırlar.  

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02164719235 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres veya e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; size en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Sahip olduğunuz veya almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için oldukça önemlidir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ek olarak konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak biz konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözmeyi hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Bizleri ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres ve harita bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen firmamızla irtibat kurun.

Onstone Mermer olarak biz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla şirketimizle irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere web sitemizden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı