OMSA METAL HIRDAVAT TELEKOMÜNİKASYON İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

Firma No
4FF738C944
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Velibaba Mh. Sanayi Cd. No : 30/1 Pendik / İstanbul
Telefon
02164561903
Web Site
omsametal.com
E-Posta
omsametal@omsametal.com
Görüntülenme
12534
Navigasyon
Yol Tarifi
OMSA Metal, telekomünikasyon ve makine imalat sanayi için parça ve hizmet üretiminde uzmanlaşmış iyi kurulmuş orta ölçekli bir şirkettir. 2008 yılında kurulan Omsa şirketi metal şekillendirme işlerindeki deneyimini geliştirerek Türkiye´ nin telekomünikasyon sektöründe önemli ol oynayan şirketleri ile uzun süreli güvenilir ilişkilerini sürdürmeye devam ederken, rotasını Türkiye ve batı Avrupa´daki telekomünikasyon, makine üreticisi şirketlere yönlendirmiştir. Omsa, şirketlerin yüksek teknoloji makinelerine yatırım yaparak kendi şirket yapısındaki en son teknolojik gelişmeleri yakalamayı da hedeflemektedir.  

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak bizler sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; size en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

OMSA METAL HIRDAVAT TELEKOMÜNİKASYON İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizler ile irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirmekte.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla faydalanmak için lütfen irtibata geçiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere bu sayfadan hızlca erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02164561903 Ayrıca sayfada bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ve konum bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Sahip olduğunuz veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de önemlidir.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı