Olympos Maden

Firma No
5FE9E718FD
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
2016/2 sk No: 12 Karşıyaka/İzmir
Telefon
02324618991
Yetkili
Sn. Yetkil
Web Site
olymposmaden.com
E-Posta
info@olymposmaden.com
Görüntülenme
12814
Navigasyon
Yol Tarifi
Olympos firması olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Sektörümüzdeki yenilikleri de takip ederek,farklı ürün yelpazemizle daha yaşanılabilir mekanlar yaratmak için gereken özveriyi göstermekteyiz.Partner firmalarımızla üretmiş olduğumuz granit küptaş,granit plaka,diyabaz,bazalt,mermer,dere taşı,traverten gibi ürünlerimizi kaliteli döşeme ekibimizle hizmetinize sunmaktayız.Yurtdışı ve yurtiçi fuarlarada katılıp yeniliklerimizi siz müşterilerimizle paylaşmaktayız.Firma olarak çeşitli Avrupa ülkesine ihracat yapmaktayız. Amacımız; çocuklarımızın özgürce koşup oynayabileceği,nefes alacağı,inasanlarımızın sakinliği ve huzuru yaşayabileceği mekanlar yaratmak.Beton yığınlarının içinde az da olsa doğallığı ve estetiği birarada yaşatmak.Bu aşk ve heyecanla yönetici ve teknik ekibimizle daha güzel projelerde çalışmak dileğiyle.....  

Düğündüğünüz hizmetle ilgili tüm bilgilere web sitemizden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak biz sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Firmamızı ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetler için yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için önemlidir.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; müşterilere en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Mükemmel ya da en kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen firmamızla irtibata geçin.

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02324618991 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Olympos Maden olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla şirketimizle irtibat kurmanız halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirecektir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı