Öge Metal

Firma No
55DDBEA2E8
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Fevzi çakmak Mah. 10670 sok 26/S (4 üncü Büsan sanayi )Karatay KONYA
Telefon
03325019666
Yetkili
Aykut Aykut
Web Site
ogemetal.com
E-Posta
bilgi@ogemetal.com
Görüntülenme
12552
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız: Atık yönetimi ve Transfer Sistemleri çözümlerinin geliştirilmesinde ve üretiminde uzmanlaşan, yeraltı çöp konteyner sistemlerini Türkiye?de ilk olarak üreten firmamız, 2008 yılında kurulmuş olup 1,000 m3 alanda deneyimli elemanlarıyla yer altı konteyner ve araç üstü ekipman üretimini gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz. Profilimiz: Faaliyet alanlarımızın tamamında deneyimli profosyonel kadromuz ile hizmet verilmektedir.Yeraltı ve yer üstü konteyner,geri dönüş konteyner, tıbbi atık ,araç üstü ekipman konusunda çevreye kaliteden ödün vermemeye kararlı her türlü detayı sizin adınıza düşünerek en doğru yanıta ulaşabilmek en büyük hedeflerimizdendir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini bir görev kabul etmiş olan firmamız ve profesyonel kadrosu tamamen müşteri ve kalite odaklı yönetilmektedir. Amacımız: Çöp atıklarının bünyesinde bulunan sıvı maddelerin sızıntı yolu ile çevreye pis koku ve bakteri yayarak insan sağlığına ve doğaya zarar vermesinin önlenmesinde, hayvanların ve haşaratın çöp üzerinde toplanmalarını ve konteyner karıştırılmasının engellenmesinde, çöp konteynerlerinin yaşam alanlarındaki görsel ve iç karartıcı kirliliğini tamamen ortadan kaldırıp yaşam alanlarımızın daha güzel ve yaşanılır olmasını sağlamak. Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim, sürekli yenilik, sınırsız servis hizmetini prensip edinerek yola çıktık. Vizyonumuz: Çevre kirliliği, karşılaşılan en büyük çevre sorunları arasındadır. Unutmayalım! Henüz vakit geçmeden, çevre adına atılacak her adım, geleceğimizin garantisi olacaktır. Aktif deneyimli, sağlıklı düşünen profosyenel kadromuz, tüm hizmetlerimizin çerçevesinde sizler adına en iyi neticeyi elde edebilmek için. Sınırsız bir azimle çalış maktadadır. Gerçekleştirdiğimiz olumlu neticeler ve müşteri memnuniyetleri, başarılarımıza ışık tutmaktadır.  

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Ek olarak konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Firma olarak konusunda tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bizi ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; sizlere en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Öge Metal olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle bizler ile irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

Profesyonel ya da en güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için firmamız ile iletişime geçiniz.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 03325019666 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Aldığınız veya alacağınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı