OGC Eğitim Danışmanlık

Firma No
0C1F2CDDA3
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Bayar Cad Cemil Akdoğan Sok No:9/6 Kozyatağı, Kadıköy, İstanbul, Türkiye
Telefon
02163622356
Yetkili
Okan Gümüş
Web Site
okangumus.com.tr
E-Posta
info@okangumus.com.tr
Görüntülenme
14735
Navigasyon
Yol Tarifi
OGC Eğitim Danışmanlık ve İş Yönetimi Hizmetleri tüm çalışmalarında ´İnsan Odaklı´ yaklaşımla, bireylerin iş ve sosyal alandaki mevcut performansını geliştirmek üzere seminer ve danışmanlık hizmeti veren bir kurumdur. İnsanın algı ve davranışlarını temel almak kaydıyla çevresiyle olan uyumunu verimli ve sağlıklı hale getirmeye amaçlamaktadır. Şirketimizde Satış , Yönetim ve Kişisel Gelişim alanlarında şirketlere özel çözümler üretilerek seminerler verilmektedir.Bunun yanı sıra; Kuruma Özel Çözümlerimiz, İş Başı Eğitimleri( On The Job Training) ve Rehberlik ve Çalıştay Hizmetimiz de müşterilerimize özel hale getirdiğimiz çözümlerimizdendir. Bir de Danışmanlık, Kurumsal Kimlik Kazandırma ve İnsan Kaynakları Yönetimi , Eğitim Planlama Yönetimi ve Personel İş Gücü Yönetimi şirketin, çalışanların verimliliğini, değerlerini, yetkinliklerini, iş süreçlerini, geliştirebilecekleri, içselleştirebilecekleri özel danışmanlık hizmetlerimiz ve projelerimiz bulunmaktadır  

Aldığınız ve alacağınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Firmamızı ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ya da konum bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02163622356 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

OGC Eğitim Danışmanlık olarak bizler hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak biz alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Mükemmel ya da güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanabilmek için firmamız ile iletişim kurun.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; size en iyi hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı