OCN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ.

Firma No
E42ED122C8
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Şirinevler Mah. Nil Sokak No: 4/6 Saniye Sarayı Apt. 34188 Bahçelievler - İstanbul
Telefon
02124517333
Yetkili
Ömer Özcan
Web Site
ocn.com.tr/
E-Posta
omer@ocn.com.tr
Görüntülenme
13362
Navigasyon
Yol Tarifi
2012 yılından beri GümrükMüşavirliği Hizmeti vermekte olan OCN İstanbul merkez ofis - İzmir Alsancak Ofisiile günümüz güncel teknolojik altyapı uygulamaları kullanılaraktüm İstanbul ve İzmir Gümrük Müdürlükleri dahilindedeneyimli Gümrük Müşaviri ve Gümrük Müşaviri yardımcıkadromuzla tüm iş günlerinde aralıksız olarak her türlü Gümrük MüşavirliğiHizmetleri en Hızlı ve Sorunsuz şekildeneticelendirilmektedir.  

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetlerin tümü için yorumları da okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşteriler için oldukça önemlidir.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel ya da en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile yararlanabilmek için işletmemizle irtibat kurunuz.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02124517333 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

OCN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak biz sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla azami çaba sarf etmekteyiz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; size en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere web sitemizden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı