Obur Çiğköfte

Firma No
145C09DC5C
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Telefon
2126406885
Web Site
oburcigkofte.com
E-Posta
oburcigkofte@gmail.com
Görüntülenme
13014
Obur Çiğ Köfte Hakkımızda OBUR Çiğ köfte 2008 yılının nisan ayında faaliyetine çiğ köfteci adı altında başlamıştır. Çiğ köfteci olarak isim yapan firmamız ciddi bir müşteri portföyüne ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktadır. 2011 yılı itibarı ile kendisini yenileyerek , daha da gelişmek ve büyümek amacı ile OBUR ÇİĞ KÖFTE ismini almıştır. Geçen zaman içinde deneyim kazanarak işini daha fazla benimseyerek, daha kaliteli hizmet verebilmek için sabır anlayış ve müşteri memnuniyeti ile kendini geliştiren OBUR ÇİĞ KÖFTE yeni şubelerini açma yolunda ilerlemektedir. Çiğ köfteyi el değmeden tamamen doğal malzemeler kullanarak üreten, sadece kendisi satan ve önemli bir müşteri portföyüne ulaşan OBUR ÇİĞ KÖFTE büyüme yoluna girmiş olup bu pazardaki hedeflerini büyütmüş daha kurumsal bir hizmet vermek amacıyla kendi şubelerinin yanında bayiliklerde vermeye başlamıştır.  

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi ve bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Bizi ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya konum bilgimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ve müşteriler için önemlidir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bütün bilgilere bu sayfadan hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için işletmemiz ile irtibat kurun.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 2126406885 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Obur Çiğköfte , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle şirketimizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı