NY Eğitim & Danışmanlık

Firma No
02CD4C27AF
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İstasyon Cd. Soylu İş Mrk. Kat:7 No:49 Kocasinan / KAYSERİ
Telefon
03522212181
Web Site
nydanismanlik.com
E-Posta
info@nydanismanlik.com
Görüntülenme
14472
Navigasyon
Yol Tarifi
1993 YILINDA EFEM ELEKTRONİK ADI ALTINDA TİCARİ FALİYETLERİNE BAŞLAYAN FİRMAMIZ; KALİTE VE KAPASİTE ARTIŞI İLE BİRLİKTE ELEKTRONİK MALZEME TOPTANCILIĞI ? SATIŞI VE DÜNYACA ÜNLÜ MARKALARIN ELEKTRONİK BÖLGE SERVİSLİKLERİ İLE ÇALIŞMA HAYATINA DEVAM ETMİŞTİR. BÖLGE SERVİSLİKLERİ KAPSAMINDA YAPILAN AR-GE VE KALİTE ÇALIŞMALARIMIZ, FİRMAMIZI ÖZELLİKLE YETKİLİ SERVİSLİKLER, SATIŞ SONRASI HİZMETLER VE GARANTİ BELGELERİ SEKTÖRÜNDE KONUSUNDA UZMAN HALE GETİRMİŞTİR. BU KAPSAMDA EDİNİLEN BİLGİLER IŞIĞINDA FİRMAMIZ ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ İLE ÇANKAYA ELEKTRONİK - HYB İŞLEMLERİ ADINI ALMIŞ VE GARANTİ BELGELERİ - SATIŞ SONRASI HİZMET YETERLİLİK BELGELERİ SEKTÖRÜNDE YOLUNA DEVAM ETMİŞTİR. ÇALIŞMALARINI YÜRÜTMEKTEN BÜYÜK ONUR DUYDUĞUMUZ FİRMALARIMIZDAN GELEN YOĞUN TALEPLER VE İŞİMİZDE UZMANLAŞMA İSTEĞİMİZ SONUCUNDA YAPILAN SÜREKLİ EĞİTİM ÇALIŞMALARI İLE FİRMAMIZ DANIŞMANLIK SEKTÖRÜNDE FALİYET GÖSTERMEYE KARARI VERMİŞTİR. BU DOĞRULTUDA YAPILAN YENİ ORGANİZASYON ÇALIŞMALARI İLE BİRLİKTE ÇALIŞAN KADROMUZ, KONULARINDA UZMAN - DENEYİMLİ ÇALIŞAN İSİMLERLE DESTEKLENMİŞTİR. GARANTİ BELGELERİ ? SSHYB ? ISO BELGELERİ ? YATIRIM TEŞVİK BELGELERİ ? HİBE TEŞVİK V.B KONULARDA HER BİR ÇALIŞMA ALANI İÇİN AYRI BİR DEPARTMAN OLUŞTURULMUŞTUR. HER BİR DEPARMAN KONULARINDA YETKİN VE UZMAN KİŞİLERDEN OLUŞMAKTADIR. NY DANIŞMANLIK ADI ALTINDA 2011 YILI İTİBARİYLE BAŞLAYAN YENİ SERÜVENİMİZDE FİRMA MİSYONU OLARAK SÜREKLİ GELİŞİM VE MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMA ANA PRENSİP OLARAK BELİRLENMİŞTİR. YILLARIN GETİRMİŞ OLDUĞU DENEYİM, SÜREKLİ OLARAK EN İYİYE ULAŞABİLME İSTEĞİ VE HİÇBİR ZAMAN BUGÜNLE YETİNMEME ÖZELLİĞİ İLE FİRMAMIZ, VİZYON OLARAK ? SÜREKLİ SİZLERİN YANINDA VE SİZLERDEN BİRİSİ OLABİLMEK TÜM KAZANIMLARIN ÜSTÜNDE BİR ONUR? DUR SLOGANINI BENİMSEMİŞTİR.  

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 03522212181 Ayrıca sayfamızda bulunan adres ve e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

NY Eğitim & Danışmanlık , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Bizleri ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ve harita bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla faydalanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere web sitemiz üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak konusunda tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı