Nurtaş Mermer

Firma No
3161E838AF
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Habipler Mah. 2690 Sokak No: 45 (Belediye Asfalt Şantiyesi Arkası) Habipler / Gaziosmanpaşa /İSTANBUL
Telefon
02125951385
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
nurtasmermer.com
E-Posta
nurtasmermer@nurtasmermer.com
Görüntülenme
12966
Navigasyon
Yol Tarifi
Nurtaş Mermer 1970´li yıllardan beri İstanbul Gaziosmanpaşa ´ da faaliyet gösteren, Türk Mermer sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir. Kuruluşundan bugüne kadar kendini daima geliştirmiş, 1993 yılında Anonim Şirket bünyesine geçerek daha ileri teknoloji ve çağın gerektirdiği modernizasyonu yakalayarak ihracat ve iç piyasadaki müşterilerine hizmet sunmaktadır. Fabrikamız 2000 m2´ si kapalı 7000 m2´ lik alanda üretimini Çevreye duyarlı dünyanın en gelişmiş arıtma sistemiyle doğaya zarar vermeden sürdürmektedir. Üretilen Ham plaka, ham ve cilalı yer döşemesi ve duvar kaplaması, mutfak tezgahı, merdiven basamağı, denizlik,süpürgelik ve özel kesim mamüller üretimlerimizden bazılarıdır. Ayrıca doğanın bizlere sunmuş olduğu doğal mermer ve granit çeşitlerini işleyerek tüketicinin hizmetine proje bazında sunmaktayız. Genç , dinamik ve konusunda tecrübeli ve uzman personelimizle , zengin imkanlarla donatılmış geniş bir alana kurulu fabrikamızdaki yüksek teknolojik donanıma sahip iş makinalarımızla , ve yakın zamanda açmayı düşündüğümüz ocaklarımızla; Nurtaş Mermer , sektörde lider olmayı hedeflemektedir.  

Almayı planladığınız hizmetle ilgili bilgilere bu sayfadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Nurtaş Mermer , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve harita bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Belirtmek isteriz ki konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak bizler alanında değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02125951385 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Mükemmel ya da en kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için işletmemizle irtibat kurunuz.

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sahip olduğunuz veya almayı planladığınız hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ve müşteriler için önemlidir.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı